• ثبت نام کنید و با کد تخفیف 222 یک دوره را تهیه کنید.

سرمایه اولیه برای تبدیل شدن به یک سخنران حرفه ای

  • بدون دیدگاه

یکی از سوالات متداول این است که یک نوآموز برای شروع حرفه ی سخنرانی چه مقدار پول و زمان باید سرمایه گذاری کند؟

جواب این است، کمی پول و یک عالمه آرزوی زیاد. تصمیم و اشتیاق بر مبنای مداومت.

این سه مشخصه بسیار با اهمیت تر از پول نقد هستند. و نمی‌توان آنها را از هیچکس خریداری کرد. هدف اصلی ما این نیست که به شما نشان دهیم چگونه قدم به قدم کار خود را آغاز کنید، تا همچنان که پول به دست می آورید، بتوانید هر چیزی را که می خرید پول آن را نقداً بپردازید.

بسیاری از سخنرانان این حرفه را، به طور پاره وقت آغاز کرده اند. شما هم چنان که پیش می روید، وسایل کار، بازار و تخصص خود را گسترش می دهید. پیشنهاد می‌کنم، تا جایی که می توانید، با شرکت در کلاسهای سخنرانی، سمینارها و جلسات آموزشی بیشتر روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید.

اگر پولی در بساط ندارید، باید برای کمک به یک سخنران، در فروش محصولات یا کارهای اداری او، اعلام آمادگی کنید. اگر بتوانید در دفتر کار یک سخنران یا در مرکز سخنرانان کار گیر بیاورید، در یک زمان کوتاه می توانید چیزهای زیادی را در مورد این حرفه یاد بگیرید. کتاب ها، لوح های فشرده، فیلم های ویدیویی و بلیط همایش های مختلف را خریداری کنید. تا بهترین سخنرانی را پیدا کنید. در کنار دستتان یک دفترچه یادداشت بگذارید و کار آنها را مانند یک مربی فوتبال تماشا کرده و گوش دهید.

از خودتان بپرسید این سخنران چه کاری را درست انجام می‌دهد؟ چگونه می توانم کارم را آنچنان که این سخنران، دارد انجام می دهد، انجام دهم؟ از مربی ذهن خود بپرسید، چگونه می توانید این کار را بهتر انجام دهید. فکر خود را روی آن متمرکز کنید. هرگز یادگیری را متوقف نکنید. و هرگز از بهتر شدن و یا تفکر درباره راه‌های خدمات رسانی بیشتر به مخاطبان تان باز نایستید. بسیاری از سخنرانان بزرگ زمان های سختی را پشت سر گذاشتند. تونی رابینز زمانی که کسب و کار کوچکش را شروع کرد، در ماشین فولکس واگن خود می‌خوابید.

امروز سمینارهای او میلیون ها دلار سود به همراه دارد. بریان تریسی یک روز بی خانمان بود. امروز مهارت های او در سراسر دنیا در قالب کتاب، سخنرانی و برنامه های صوتی جستجو می شود. مارک ویکتور هانسن جوان، روی زمین اولین دفتر کوچک کارش می‌خوابید. چون نمی توانست آپارتمان دست و پا کند.

امروز نه تنها مارک یک سخنران انگیزشی درخشان است، بلکه مجموعه کتابهای فوق العاده اش سوپ جوجه برای روح که با همکاری جک کانفیلد نوشته شده با گرفتن جایگاه اولین، دومین و سومین کتاب پرفروش همزمان در روزنامه نیویورک تایمز تاریخ ساز شده است. بسیاری از سخنرانان، سمینارها را از اتاق نشیمن خود شروع کرده‌اند. مانند جین نیدچ که مراقبان وزن را خلق کرد و باربارا دی آنجلیس، نویسنده، سخنران و شخصیت تلویزیونی معروف.

اگر آرزو دارید در دنیای سخنرانی حرفه ای ترقی کنید، فرصت پرش بزرگی را که برایتان وجود دارد، را از دست ندهید.

مطالب مرتبط

ارتباط موثر – قسمت هفتم

https://youtu.be/xNw7N7H2yNsهمه ما در زندگی ارتباطات گوناگون و مختلفی داریم. در مدرسه، خانواده، جمع های خانوادگی و غیره اگر در...

  • 29 خرداد 01

خواهشمندیم برای فرستادن دیدگاه، وارد ناحیه کاربری خود شوید.

پر بازدیدترین‌ها

مطالب تصادفی

کلیپ های انگیزشی

  • تاریخ ثبت: 25 شهریور 01

مقالات حل مشکلات شخصی

  • تاریخ ثبت: 8 شهریور 01

چکار کنم در صحبت کردن لغت کم نیارم؟

  • تاریخ ثبت: 21 اردیبهشت 00
question