• ثبت نام کنید و کیف پول خود را چهل هزار تومان شارژ کنید

دوره جذب همسر ایده آل

  • بدون دیدگاه

اگر قصد دارید با فرد مناسبی که دوست دارید ازدواج کنید و خود را به شانس نسپارید این دوره را تهیه کنید. در این دوره به صورت قدم به قدم مراحل را توضیح داده و شما تمرینات را انجام می دهید و به نتیجه مطلوب و عالی خواهید رسید. 

دوره در یک نگاه

توضیحات:

شما با این محصول می توانید:

سه مزیت کلیدی این محصول

قابل اجرا

یکی از مزیت های این دوره این است که شما به راحتی می توانید قدم های این دوره را بردارید. می دانم که نگران سرنوشت خود هستید. چون تصمیم بزرگی برای زندگی خود می خواهید بگیرید. اما تمام قدم های این دوره را به راحتی بر می دارید و به نتیجه می رسید.

گام به گام

یکی از مزیت های این دوره این است که شما به راحتی می دانید در هر قدم باید چکار انجام دهید. مثلا در این مرحله در قدم اول فقط باید تمرین هایی را انجام دهیم و در انتها می دانید که چه موقع به قدم بعدی بروید. با این دوره شما از سردرگمی نجات پیدا می کنید و تکلیف شما با این دوره کاملا مشخص هست.

رشد سریع

من سال های زیادی را صرف مطالعه و انجام تکنیک ها و روش هایی کردم که بتوان با آنها به راحتی به خواسته ها رسید. این دوره ماحصل شش سال تحقیق و پژوهش من هست و از تکنیک ها و روش هایی استفاده کردم که صدها نفر توانسته اند به خواسته هایشان برسند. قطعا و یقینا اگر با تمرکز این قدم ها را بردارید به راحتی در مدت زمان بسیار کوتاهی معجزه ها و نشانه های کارهایتان را خواهید دید. 

مخاطبان این دوره:

اگه این محصول را تهیه کنم چی میشه؟

قطعاٌ همه ما در زندگی می خواهیم زندگی راحت و عالی داشته باشیم. اما به راستی چرا با وجود تلاشی که انجام می دهیم به این خواسته خود نمی رسیم و زندگی اون طور که ما دوست داریم پیش نمی رود. چیزی که ما در این دوره در مورد آن صحبت می کنیم همین است که چه قوانینی در این جهان وجود دارد که ما با دانستن آن می توانیم به راحتی به خواسته های خود برسیم و برای به دست آوردن حداقل حق مان در زندگی اینقدر نجنگیم. 

تصمیم به ازدواج در زندگی هر  کسی مهمترین و حساس ترین کار است. اگر تصمیم اشتباهی بگیریم زندگی ما را تا آخر عمر تحت تأثیر خودش قرار می دهد. به خصوص در جامعه ای زندگی می کنیم که این تصمیم حساسیت های زیادتری دارد و به راحتی نمی توان جبران کرد و طلاق گرفت. 

به دلیل اهمیت این مسئله این دوره آماده شده تا شما با دانستن قوانین جهان هستی، بتوانید یک ازدواج موفق داشته باشید. 

شما مگر توقع زیادی دارید. اصلا !!!!

شما فقط می خواهید با کسی ازدواج کنید که دارای ویژگی هایی باشد که شما دوست دارید. فکر نکنم این خواسته زیادی باشد. 

این محصول پیشنیازی هم داره؟

خوشبختانه خیر!

تو نیازی به دانستن مطلب یا تخصصی نداری. نیازی نیست در وضعیت خاص روحی باشی.

مثلا از تو انتظار ندارم که آرامش داشته باشی. تمرکز داشته باشی. فقط می خواهم با کسی بحث نکنی. راجع به این دوره با کسی صحبت نکنی.

فقط تمرین هایی که اون هم تعدادی فایل صوتی هست را گوش بدهی. 

فقط می خواهم که تمرین ها را انجام بدی. همین.

چطوری می تونم از این دوره به خوبی استفاده کنم؟

اول – در مورد این دوره با هیچ کس صحبت نکنی. 

دوم – فقط همین کاری که بهت می گم را انجام بدهی. 

سوم- درد دل کردن را فعلا کنار بگذاری.

چهارم- یکی دو ماه وقت بزاری و حدود دو سه ساعتی برای این موضوع وقت اختصاص بدهی. 

فکر نکنم از پس اینها بر نیایی. به راحتی می توانی اینها را انجام بدهی. 

اگه این محصول را تهیه نکنم چی میشه؟

هیچ اتفاقی نمی افتد.

تو هم مثل دیگران باید به شانس امید داشته باشی که شاید بتوانی با کسی ازدواج کنی که دوستش داشته باشی و پس از گذشت سال ها چالش ها و مشکلات کمتری داشته باشی و اختلاف سلایق شما از یک حدی بیشتر نباشد که بتوان به این زندگی ادامه داد. 

به همین زندگی کردن ادامه می دهی. فرصت های زیادی که پیش رو داری را از دست می دهی. 

از پیشرفت زندگی باز خواهی ماند.

کیفیت روابطت را از دست می دهی و به آنها صدمه می زنی.

پس از گذشت دو سال که از هیجان دوران نامزدی گذشت به یک زندگی کسل کننده با کسی که ادامه می دهی که ویژگی هایی دارد که تو دوست نداری.

به اعتماد به نفست بیشتر صدمه می زنی.

دوستان و اطرافیانت به مسیر رشدشان ادامه می دهند و تو فقط نظاره گر هستی. 

از یک زندگی عاشقانه محروم خواهی شد. 

مدام باید با همسرت مشاجره داشته باشی چون اختلاف سلیقه های شما بسیار زیاد است.

زمین و میدان زندگی که می بایست میدان عشق بازی باشد تبدیل به میدان جنگ خواهد شد. 

به زندگی اطرافیان خودت نگاه کن. آیا رفتار آنها از سر عشق و محبت است. یا همدیگر را تحمل می کنند. 

در نهایت اگر تحمل تو زیاد باشد می توانی تا آخر عمر تحملش کنی. اگر حوصله و انرژی ات هم کم باشد به خیل افراد طلاق گرفته ملحق خواهی شد. 

از زندگی کردن لذت نمی بری. 

نمی توانی به معنای واقعی شاد و از ته دل بخندی.

احساس ضعف و شکست می کنی. 

مدام افکار ناراحت کننده می آید.

نمی توانی صد در صد به همسرت اعتماد داشته باشی. 

اختلاف عقاید و نظرات در نهایت باعث یک عمر دلخوری و کدورت خواهد شد. 

یک کلام!!!! مثل بقیه زندگی خواهی کرد. 

حداقل امکانات و شرایط لازم برای تهیه این دوره

تنها چیزی که احتیاج داری وسیله ای هست که بتوانی فایل های صوتی که برایت گذاشته ام را گوش بدهی. می توانی با هندزفری گوش بدی یا با اسپیکر. هر طور که راحتی. تامام. 

آیا این محصول آپدیت خواهد شد؟

صد در صد. این محصول مثل بقیه محصولات آپدیت خواهد شد. تازه اینکه اگر سئوال داشتی می توانی از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشی. 

با تهیه این محصول چه چیزی دریافت می کنم؟

فایل های صوتی مقدمه

من در ابتدا تعدادی فایل صوتی که راهنمای استفاده از این دوره هستند را در اختیارت قرار می دهم و برایت توضیح می دهم که چطوری از این دوره استفاده کنی. 

فایل های صوتی هر روزه

در هر گام هم تعدادی فایل صوتی قرار دادم که باید گوش بدهی. بعضی از آنها هر روز هست برخی چند روز یک بار و توضیحات کامل برای هر مرحله. البته می توانی این فایل ها را نیز دانلود کرده و از آنها استفاده کنی. 

نظر برخی از تهیه کنندگان این دوره

برخی از مطالب و عناوین این آموزش

1

ساختار و شکل سخنرانی 

قسمتی از فیلم این محصول

پخش ویدیو

مدرس دوره:

گارانتی بازگشت وجه

وقتی افراد می خواهند تغییر کنند، ذهنشان مقاومت می کند. چون ذهن می خواهد به تو آسیبی نرسد. چون هر تغییر از نظر ذهن یعنی آسیب. بنابراین شروع به گفتن حرف هایی می کند و بذر شک و دودلی را در دلت می کارد. بنابراین برای اینکه با خیال راحت و بدون دغدغه این دوره را طی کنی و از آنجایی که من به این دوره اعتماد کامل دارم، این دوره مثل بقیه دوره هایم شامل گرانتی بازگشت به صورت کامل یعنی صد در صد هست. تو تا یک سال! درسته تا یک سال فرصت داری اگر به هر دلیلی از این دوره خوشت نیامد به من پیام بدهی و من وجهی که پرداخت کرده ای را به تو باز می گردانم. اما مطمئن هستم به قدری از تأثیرات و معجزاتی که این دوره برایت به وجود می آورد شگفت زده خواهی شد که بقیه دوره ها را نیز تهیه می کنی. 

شرط بازگشت وجه

هیچ شرطی ندارد! مهم شما هستید. اگر به هر دلیلی از این محصول رضایت نداشتید می توانید با ما تماس بگیرید و بدون هیچ گونه توضیحی وجه پرداختی شما عودت داده می شود. 

 

آیا می تونم با دیدن این دوره پول دربیارم؟

یکی از مزیت های خوبی که هر دوره آموزشی داره اینه که حداقل کلی اطلاعات خودتو در اون حوزه افزایش می دی و میبینی که چقدر در اطرافت فرصت برای آموزش دانسته هات داری. مطالبی که من برات گفتم از بهترین و کاربردی ترین مطالب آموزشی روز دنیاست و برای محیط فرهنگی کشورمون بومی شده. می تونی به راحتی مطالبی که مدنظرت هست را گلچین کنی  و برای خودت کلاس های حضوری و آنلاین برگزار کنی. حتماً می دونی که یکی از زمینه های کاری پردرآمد در دنیا بحث آموزشه. چون امکانات کمی نیاز داره و سرمایه اولیه زیادی هم نمی خاد. فقط کافیه دانشت و ببری بالا. 

 

قیمت این دوره گران نیست؟

مبلغ این دوره نسبت به تغییری که در زندگی ات ایجاد می کند بسیار ناچیز است. فقط تصور کن هزینه هایی که بابت درمان و ویزیت دکتر و قرص و دوا می پردازی که کمی اعصابت آرام باشد چقدر می باشد.خسارتی که هر روز بابت بی انگیزگی و بی حالی تحمل می کنی. صدمه ای که به جسم، روحت وارد می شود. لطمه ای که به روابطتت می زنی. بچه هایی که به دنیا می آیند و باید نظاره گر روابط سرد و بی روح و بدون عشق پدر و مادرشان باشند. قطعا می توانی درک کنی که این دوره اصلا هم گران نیست. 

شاید بعداً تهیه کنم...

اگه با تمام توضیحاتی که ارائه کردم بازم قانع نشدی، اشکالی نداره. فکر کنم دوست داری زندگی ات را بر پایه شانس بگذاری. اما بدان که هیچ اتفاقی اتفاقی نیست. آدمهای موفق طبق اصول موفقیت عمل کرده اند، نه شانس. من و تو اسم موفقیت آنها را شانس می گذاریم. 

آیا می توانم پشتیبان هم داشته باشم؟

بله، قطعاً.

البته باید بگویم که این دوره به گونه ای طراحی شده است که شما به راحتی می توانید آنها را به صورت قدم به قدم انجام دهید. اما اگر دوست دارید یک پشتیبان هم داشته باشید که سئوالات خود را بپرسید و پیگیر وضعیت شما باشد، پشتیبانی این دوره را هم طراحی کرده ایم. 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید. 

اگر دوره را تهیه کرده اید، برای دیدن دوره و قدم های آن به لینک زیر مراجعه نمایید. 

مطالب مرتبط

تمرین های محصول بم کردن صدا

آموزش های مربوط به بم و کلفت کردن صدا در یوتیوب و آپارات قرار داده شده است. در این قسمت شما عزیزان می توانید فایل های...

  • 8 شهریور 01

دوره رهایی از خیانت

یکی از مشکلات دردناک و رایجی که متاسفانه در زندگی ممکن است با آن مواجه شویم موضوع خیانت می باشد. راه کاری که برای...

  • 21 شهریور 01

دوره رهایی از افسردگی

بی تردید یکی از مشکلاتی که در جوامع امروزی مشاهده می شود مشکل افسردگی می باشد که دلایل زیادی برای به وجود آمدن آن...

  • 8 شهریور 01

خواهشمندیم برای فرستادن دیدگاه، وارد ناحیه کاربری خود شوید.

پر بازدیدترین‌ها

مطالب تصادفی

دوره رهایی از خیانت

  • تاریخ ثبت: 21 شهریور 01

مقالات موفقیت و اعتماد به نفس

  • تاریخ ثبت: 8 شهریور 01