• ثبت نام کنید و کیف پول خود را چهل هزار تومان شارژ کنید

تمرین های محصول بم کردن صدا

  • بدون دیدگاه

آموزش های مربوط به بم و کلفت کردن صدا در یوتیوب و آپارات قرار داده شده است. در این قسمت شما عزیزان می توانید فایل های تمرینی این دوره را تهیه کنید. با تهیه این دوره نیازی به برنامه ریزی برای چگونگی انجام تمرین ها نیست. 

محصول در یک نگاه

توضیحات:

شما با این محصول می توانید:

سه مزیت کلیدی این محصول

قابل اجرا

نکاتی که در این دوره آموزشی گفته شده همه قابل اجرا بوده و در هر شرایطی که باشید می توانید آنها را اجرا کنید. نکات و مطالبی که قابل اجرا نباشند گفته نشده است.

مولتی مدیا

مزیت خوب دوره های آنلاین این است که محتواهای آموزشی به صورت صوت آموزشی می باشد و چندین بار می توانید آنها را مشاهده کرده و مرور کنید.

رشد سریع

یکی از مزیت های سرمایه گذاری روی خودتون است که خیلی به سرعت می توانید نتیجه تلاش های خودتون را مشاهد کنید و حتی رشد شما را بقیه به خوبی می بینند.

مخاطبان این دوره:

اگه این محصول را تهیه کنم چی میشه؟

قطعاً اتفاقات بزرگی می افته. من خودم وقتی داشتم این تمرینات را یاد می گرفتم و بعد به صورت دوره طراحی می کردم، به طور واضح متوجه تغییرات مثبت روی صدای خودم شدم. 

اما نکته مهم و کلیدی اینه. اگر به هر دلیلی تمریناتی که گفتم را انجام ندی هیچ تأثیری نخواهی دید. 

من برای اینکه همه افراد بتونند از این محصول استفاده کنم آنرا به صورت رایگان قرار دادم. 

حالا دیگه نوبت خودته. من برای اینکه تمرینات صداسازی کمی گیج کننده بود و اغلب افراد انجامش نمی دادند، دوره ای طراحی کردم که بتونی فقط با گوش کردن به فایل هایی که در حدود بیست دقیقه هست، تمرینات را در هر جایی که باشی بتونی انجامش بدی. این گوی و این میدان. 

این محصول پیشنیازی هم داره؟

خوشبختانه خیر!

این دوره به پیش نیاز خاص یا گذراندن دوره ای نیاز ندارد. بنابراین شما به سادگی بدون هیچ دانش قبلی می توانید مطالب این دوره را یاد بگیرید. فقط به کمی چاشنی انگیزه احتیاج هست که خدا رو شکر شما دارید.

چطوری می تونم از این دوره به خوبی استفاده کنم؟

اگر واقعا می خواهید اوضاع کسب و کار و روابط خودت را بهتر کنی، باید به خودت متعهد باشی. بله درسته! فقط به خودت باید متعهد باشی. حداقل روزی نیم ساعت وقت کافی برای انجام این تمرینات و تکنیک ها در نظر بگیر. شاید با دیدن محتواهای این دوره بسیار لذت ببری. اما مطمئن باش تنها چیزی که به شما اضافه می کند، فقط ادعا می باشد. بدون تمرین، این دوره یعنی هیچ هیچه! 

اگه این محصول را تهیه نکنم چی میشه؟

هیچی! 

درسته، هیچی! فکر می کنید بقیه هشت میلیارد انسانی که روی کره زمین زندگی می کنند، چند درصد از آنها به فکر سرمایه گذاری روی توانمندی ها و استعدادهای خودشون هستند. تقریباً یک درصد. برای همین هست که فقط یک درصد از این جمعیت صاحب بیشترین ثروت و دستاورد هم هستند. اگه دنبال این هستی که با بقیه فرق کنی، روی خودت سرمایه گذاری کن. 

حداقل امکانات و شرایط لازم برای تهیه این دوره

تنها چیزی که احتیاج داری، فقط یک گوشی تلفن همراه یا یک سیستم نمایشگره که بتونی وویس رو گوش کنی. مثل تلویزیون یا کامپیوتر. هم لذت ببر از اینکه داری روی خودت سرمایه گذاری می کنی. هم با اجرای تکنیک ها ببین چطوری نسبت به بقیه اطرافیانت رشد می کنی. در ضمن این تمرینات به قدری بامزه هست که کلی باعث خنده میشه. راستی می تونی این تمرینات را با بچه ها انجام بدی که لذتش دو چندان بشه. 

آیا این محصول آپدیت خواهد شد؟

اینقدر مطالب جدید به صورت مقالات آموزشی روی سایت قرار دادم که می تونی در کنار این محصول از آنها هم استفاده کنی. مطمئن باش در راه رشد و موفقیت تنها نیستی. با هم می خواهیم رشد کنیم. پس با من همراه باش.

با تهیه این محصول چه چیزی دریافت می کنم؟

صوت آموزشی

برای راحتی شما، تمرینات را به صورت صوت تهیه شده که هر کدام از آنها را فقط کافیه روزی یک مورد گوش کرده و همزمان انجام بدهید. این تمرینات را در هر جایی که فکر می کنی راحتتری انجام بده. توی خونه، ماشین و… 

نظر برخی از تهیه کنندگان این دوره

برخی از مطالب و عناوین این آموزش

1

ساختار و شکل سخنرانی 

2

شروع و پایان سخنرانی

3

آماده شدن برای سخنرانی

4

بدونه و میانه سخنرانی

5

متن و یادداشت

6

وسایل کمک دیداری

7

تمرین و زمان بندی 

8

مواجهه با ترس 

9

آمادگی نهایی

10

جذب حضار 

11

وضعیت و زبان بدن

12

لحن و صدا سازی 

13

سبک و محتوا

14

مواجهه با سئوالات

15

مواجهه با مسائل

16

سخنرانی در موقعیت های گوناگون

17

تغییر باورهای غلط

18

مواجهه با مسائل

قسمتی از فیلم این محصول

مدرس دوره:

IMG_2310

گارانتی بازگشت وجه

با توجه به اینکه مطالب ارائه شده بسیار جذاب و کاربردی می باشند، یقین دارم دانستن و عمل کردن این مطالب می تواند به شما در طی کردن مسیر زندگی به سمت قله های موفقیت کمک شایانی نماید. از آنجاییکه به دانش ارائه شده، کاربردی بودن مطالب، کیفیت تولید محصول آموزشی اعتماد کامل دارم، همچنین به دلیل اینکه شما دوست عزیز بدون نگرانی و با خیالی راحت این محصول را تهیه نمایید، برای این محصول و کلیه محصولات ارائه شده در این مجموعه آموزشی گارانتی بازگشت وجه به مدت یک سال را در نظر گرفته ام. 

 

شرط بازگشت وجه

هیچ شرطی ندارد! مهم شما هستید. اگر به هر دلیلی از این محصول رضایت نداشتید می توانید با ما تماس بگیرید و بدون هیچ گونه توضیحی وجه پرداختی شما عودت داده می شود. 

 

قیمت این دوره گران نیست؟

همیشه وقتی می‌خواهید برای آموزش سرمایه‌گذاری کنید، نتیجه‌ای که آن آموزش می‌تواند برای شما ایجاد کند را معیار قرار بدهید. از نظر ما کوچکترین نکاتی که در دوره گفته می‌شود، شاید بتواند میلیون‌ها تومان به سود کسب‌وکارتان اضافه کند. مبلغ این دوره بسیار ارزان است!

 

شاید بعداً تهیه کنم...

اگه با تمام توضیحاتی که ارائه کردم بازم قانع نشدی، اشکالی نداره. توی سایت کلی مقاله آموزشی تهیه کردم. من یکی از چیزهایی که به خوبی یاد گرفتم اینه که پیچیده ترین مطالب را به صورت کاملاً ساده و کاربردی می تونم توضیح بدم. سعی کردم به صورت صوتی باشه که استفاده کردن از آنها هم برات راحت باشه. 

 

آیا می تونم با دیدن این دوره پول دربیارم؟

یکی از مزیت های خوبی که هر دوره آموزشی داره اینه که حداقل کلی اطلاعات خودتو در اون حوزه افزایش می دی و میبینی که چقدر در اطرافت فرصت برای آموزش دانسته هات داری. مطالبی که من برات گفتم از بهترین و کاربردی ترین مطالب آموزشی روز دنیاست و برای محیط فرهنگی کشورمون بومی شده. می تونی به راحتی مطالبی که مدنظرت هست را گلچین کنی  و برای خودت کلاس های حضوری و آنلاین برگزار کنی. حتماً می دونی که یکی از زمینه های کاری پردرآمد در دنیا بحث آموزشه. چون امکانات کمی نیاز داره و سرمایه اولیه زیادی هم نمی خاد. فقط کافیه دانشت و ببری بالا. 

 

هنوز مردد هستید؟

اگر هنوز با توضیحاتی که بهت گفتم، هنوز قانع نشدی، می توانی این فایل رایگان را دانلود کنید و مقالات رایگانی که در سایت قرار دادم را مطالعه کنی. 

 

مطالب مرتبط

دوره رهایی از افسردگی

بی تردید یکی از مشکلاتی که در جوامع امروزی مشاهده می شود مشکل افسردگی می باشد که دلایل زیادی برای به وجود آمدن آن...

  • 8 شهریور 01

دوره جذب همسر ایده آل

اگر قصد دارید با فرد مناسبی که دوست دارید ازدواج کنید و خود را به شانس نسپارید این دوره را تهیه کنید. در این دوره به...

  • 21 شهریور 01

دوره رهایی از خیانت

یکی از مشکلات دردناک و رایجی که متاسفانه در زندگی ممکن است با آن مواجه شویم موضوع خیانت می باشد. راه کاری که برای...

  • 21 شهریور 01

خواهشمندیم برای فرستادن دیدگاه، وارد ناحیه کاربری خود شوید.

پر بازدیدترین‌ها

مطالب تصادفی

دوره رهایی از افسردگی

  • تاریخ ثبت: 8 شهریور 01