• ثبت نام کنید و کیف پول خود را چهل هزار تومان شارژ کنید

دوره پاکسازی ضمیر ناخودآگاه

  • بدون دیدگاه

در این قسمت یکی از پایه ای ترین دوره هایی که می تواند به شما کمک کند که یک پاکسازی اساسی صورت دهید و تمام داده ها و خاطرات منفی گذشته را پاک کنید در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. 

در یک نگاه

توضیحات:

شما با این محصول می توانید:

سه مزیت کلیدی این محصول

قابل اجرا

یکی از مزیت های این دوره این است که مباثحثی که در این دوره مطرح شده است به راحتی قابل انجام می باشد. 

دسترسی آسان

این دوره به گونه ای تهیه شده که شما به سادگی به فایل ها و مباحث دسترسی داشته باشید، همچنین من از اینکه مباحث را پیچیده بیان کنم، متنفرم. من از سادگی خوشم می آید. قدرت در سادگی است. مباحثی که مطرح می کنم به سادگی قابل فهم بوده و می توانید آن را در زندگی خود اجرا کنید. 

نتیجه سریع

من سالها در کلاس های CBT و روانشناسی شرکت کردم. هر پنج شنبه نزد یکی از بهترین اساتید روانشناس می رفتم و قصد داشتم تمام احساسات منفی گذشته را از بین ببرم. اما متاسفانه علیرغم صرف پنج سال موفق به این کار نشدم. اما شما با این روش و تکنیک به راحتی می توانید حداکثر ظرف دو ماه به حس آرامش و رهایی از احساسات منفی گذشته برسید و تمام احساسات مربوط به خاطرات منفی گذشته را پاک کنید. 

مخاطبان این دوره:

اگه این محصول را تهیه کنم چی میشه؟

همه ما به دنبال شادی هستیم. اگر سخت کار می کنیم که پول بیشتری به دست بیاوریم در نهایت به دنبال لذت بردن و شادی هستیم. می خواهیم زندگی آرامی داشته باشیم. همه ما به دنبال آرامش و عشق و محبت هستیم. هیچ کسی از دردسر و ناراحتی و مشکلات خوشش نمی آید. اما به راستی چرا در زندگی خیلی از ماها آرامش و عشق گوهر نایابی شده است. 

تو دوست خوبم! یکی از بهترین فرصت ها نصیبت شده است. ای کاش مطالبی که در این دوره در اختیارت قرار می دهم را کسی بیست سال پیش در اختیار من قرار داده بود. من برای پیدا کردن حس شادی و خلاص شدن از احساسات منفی بسیار تلاش کردم. دوره های خیلی زیادی رفتم. اما نتیجه ای در بر نداشت. 

اگر به مباحثی که در این دوره مطرح می کنم عمل کنی، می توانی برای همیشه از شر خاطرات منفی و احساسات منفی و افسردگی، غم، خشم ، ترس و هزاران احساس منفی خلاص بشی. این یک پاکسازی عمیق و ریشه ای هست و با این دوره تو می توانی به معنی واقعی احساس آرامش، رهایی، آزادی، در صلح بودن و عشق را تجربه کنی. زیبایی زندگی را با همه وجود لمس کنی. 

احتیاجی نیست حتماً میلیاردر بشی تا خوشحال باشی. در هر شرایطی که باشی، بدون هیچ پیش شرطی تو احساس شادی و رهایی خواهی داشت. 

این محصول پیشنیازی هم داره؟

خوشبختانه خیر!

تو نیازی به دانستن مطلب یا تخصصی نداری. نیازی نیست در وضعیت خاص روحی باشی.

مثلا از تو انتظار ندارم که آرامش داشته باشی. تمرکز داشته باشی. فقط می خواهم با کسی بحث نکنی. راجع به این دوره با کسی صحبت نکنی.

فقط به فایل های صوتی که در این دوره قرار دادم را گوش کن و با عمل کردن به تکنیک جادویی به آرامش برس. 

فقط می خواهم که تمرین ها را انجام بدی. همین.

چطوری می تونم از این دوره به خوبی استفاده کنم؟

اول – در مورد این دوره با هیچ کس صحبت نکنی. 

دوم – فقط همین کاری که بهت می گم را انجام بدهی. 

سوم- درد دل کردن را فعلا کنار بگذاری.

چهارم- یکی دو ماه وقت بزاری و حدود دو سه ساعتی برای این موضوع وقت اختصاص بدهی. 

فکر نکنم از پس اینها بر نیایی. به راحتی می توانی اینها را انجام بدهی. 

اگه این محصول را تهیه نکنم چی میشه؟

هیچ اتفاقی نمی افتد.

چند سالت هست. بیست سال، سی سال، چهل سال، پنجاه یا هفتاد سال. مهم نیست که چقدر تلاش می کنی. مهم نیست که چی داری. اما این را بدان که با فراهم کردن پول و ثروت و دوست و همسر و فرزند و … نمی توانی به حس خوشی و رهایی برسی. چون آلودگی ها درون خودت هست. تو به دنبال عوامل بیرونی هستی. تا به درون خودت نپردازی نمی توانی به احساس شادی و نشاط و رهایی برسی. 

بی خود به خودت فشار نیار. زندگی کردن در این دنیا اینقدرها هم سخت نیست. باید راهش را بدونی. قواعد بازی را بدونی. 

اگر قواعد بازی را بدونی به خوبی بازی می کنی و یک قهرمان خواهی شد. 

متاسفانه ما فکر می کنیم باید برای رسیدن به شادی و آرامش کلی سختی بکشیم. 

این را بهت قول میدم که چون درونت را از آلودگی ها پاک نکردی، سنگینی حمل این زباله ها را تا روز آخر زندگیت باید تحمل کنی. بوی گند و متعفن زباله های درونت را باید تا روز آخر زندگیت تحمل کنی. 

هر چیزی ابزاری داره. برای باز کردن پیچ لازم نیست با دندانت با اون کلنجار بری. یک پیچ گوشتی بردار. هر چیزی ابزاری داره. وجودت هم مثل بدنت نیازمند پاکیزه شدنه. خیلی موضوع پیچیده ای نیست. امااااااااااااااااا

اگر این دوره را تهیه نکنی احتمالا تو هم مثل بقیه هستی. سخت کار می کنند، اما کم برداشت می کنند. سخت کار می کنند و هیچ وقت به احساس شادی و نشاط و آرامش عمیق درونی نمی رسند. 

حداقل امکانات و شرایط لازم برای تهیه این دوره

تنها چیزی که احتیاج داری وسیله ای هست که بتوانی فایل های صوتی که برایت گذاشته ام را گوش بدهی. می توانی با هندزفری گوش بدی یا با اسپیکر. هر طور که راحتی. تامام. 

آیا این محصول آپدیت خواهد شد؟

صد در صد. این محصول مثل بقیه محصولات آپدیت خواهد شد. تازه اینکه اگر سئوال داشتی می توانی از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشی. 

با تهیه این محصول چه چیزی دریافت می کنم؟

فایل های صوتی

من در ابتدا تعدادی فایل صوتی که راهنمای استفاده از این دوره هستند را در اختیارت قرار می دهم و برایت توضیح می دهم که چطوری از این دوره استفاده کنی. 

نظر برخی از تهیه کنندگان این دوره

برخی از مطالب و عناوین این آموزش

1

ساختار و شکل سخنرانی 

قسمتی از فیلم این محصول

پخش ویدیو

مدرس دوره:

گارانتی بازگشت وجه

وقتی افراد می خواهند تغییر کنند، ذهنشان مقاومت می کند. چون ذهن می خواهد به تو آسیبی نرسد. چون هر تغییر از نظر ذهن یعنی آسیب. بنابراین شروع به گفتن حرف هایی می کند و بذر شک و دودلی را در دلت می کارد. بنابراین برای اینکه با خیال راحت و بدون دغدغه این دوره را طی کنی و از آنجایی که من به این دوره اعتماد کامل دارم، این دوره مثل بقیه دوره هایم شامل گرانتی بازگشت به صورت کامل یعنی صد در صد هست. تو تا یک سال! درسته تا یک سال فرصت داری اگر به هر دلیلی از این دوره خوشت نیامد به من پیام بدهی و من وجهی که پرداخت کرده ای را به تو باز می گردانم. اما مطمئن هستم به قدری از تأثیرات و معجزاتی که این دوره برایت به وجود می آورد شگفت زده خواهی شد که بقیه دوره ها را نیز تهیه می کنی. 

شرط بازگشت وجه

هیچ شرطی ندارد! مهم شما هستید. اگر به هر دلیلی از این محصول رضایت نداشتید می توانید با ما تماس بگیرید و بدون هیچ گونه توضیحی وجه پرداختی شما عودت داده می شود. 

 

آیا می تونم با دیدن این دوره پول دربیارم؟

یکی از مزیت های خوبی که هر دوره آموزشی داره اینه که حداقل کلی اطلاعات خودتو در اون حوزه افزایش می دی و میبینی که چقدر در اطرافت فرصت برای آموزش دانسته هات داری. مطالبی که من برات گفتم از بهترین و کاربردی ترین مطالب آموزشی روز دنیاست و برای محیط فرهنگی کشورمون بومی شده. می تونی به راحتی مطالبی که مدنظرت هست را گلچین کنی  و برای خودت کلاس های حضوری و آنلاین برگزار کنی. حتماً می دونی که یکی از زمینه های کاری پردرآمد در دنیا بحث آموزشه. چون امکانات کمی نیاز داره و سرمایه اولیه زیادی هم نمی خاد. فقط کافیه دانشت و ببری بالا. 

 

قیمت این دوره گران نیست؟

مبلغ این دوره نسبت به تغییری که در زندگی ات ایجاد می کند بسیار ناچیز است. چقدر انرژی داری صرف می کنی که بتونی به حداقل احساس خوب برسی. همه کاری می کنی که احساسات خوب باشه. مگه میشه بدون احساس خوب زندگی کرد. توی کاخ هم باشی اگه احساست خوب نباشه اونجا با زندان چه فرقی برات داره. همه جا برات جهنمه. ما توی زندگی هر هزینه ای که می کنیم برای رسیدن به احساس خوب هست. اگه یک کادو می خری و هزینه اش را می دی به خاطر ایجاد یک حس خوبه. 

شاید بعداً تهیه کنم...

اگه با تمام توضیحاتی که ارائه کردم بازم قانع نشدی، اشکالی نداره. فکر کنم دوست داری توی زندگی برای به دست آوردن یک شادی سطحی کلی وقت و هزینه بکنی. مهم نیست، انتخاب خودته. 

آیا می توانم پشتیبان هم داشته باشم؟

بله، قطعاً.

البته باید بگویم که این دوره به گونه ای طراحی شده است که شما به راحتی می توانید آنها را به صورت قدم به قدم انجام دهید. اما اگر دوست دارید یک پشتیبان هم داشته باشید که سئوالات خود را بپرسید و پیگیر وضعیت شما باشد، پشتیبانی این دوره را هم طراحی کرده ایم. 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید. 

اگر دوره را تهیه کرده اید، برای دیدن دوره و قدم های آن به لینک زیر مراجعه نمایید. 

مطالب مرتبط

دوره عزت نفس و اعتماد به نفس

در این قسمت شما می توانید یکی از بهترین و عالی ترین محصولاتی که به نظر من همه افراد برای داشتن یک زندگی شاد و عالی به...

  • 8 شهریور 01

دوره رهایی از خیانت

یکی از مشکلات دردناک و رایجی که متاسفانه در زندگی ممکن است با آن مواجه شویم موضوع خیانت می باشد. راه کاری که برای...

  • 21 شهریور 01

دوره رهایی از افسردگی

بی تردید یکی از مشکلاتی که در جوامع امروزی مشاهده می شود مشکل افسردگی می باشد که دلایل زیادی برای به وجود آمدن آن...

  • 8 شهریور 01

خواهشمندیم برای فرستادن دیدگاه، وارد ناحیه کاربری خود شوید.

پر بازدیدترین‌ها

مطالب تصادفی

دیگران را میخکوب کن

  • تاریخ ثبت: 1 خرداد 00

دوره جذب همسر ایده آل

  • تاریخ ثبت: 21 شهریور 01

مقالات ثروت و پول ساختن

  • تاریخ ثبت: 8 شهریور 01