دوره عزت نفس و اعتماد به نفس

  • بدون دیدگاه

در این قسمت شما می توانید یکی از بهترین و عالی ترین محصولاتی که به نظر من همه افراد برای داشتن یک زندگی شاد و عالی به آن احتیاج دارند را به شما عزیزان تقدیم کنم. 

پس از پرداخت هزینه دوره، اگر تمایل داشتید محتواها را در کانال تلگرام مشاهده نمایید، نام و تاریخ خرید خود را به صورت پیام برایم ارسال نمایید، تا شما را عضو کانال تگرام نمایم.
لطفاً در تلگرام پیام دهید. 09050540874

دوره در یک نگاه

توضیحات:

شما با این محصول می توانید:

سه مزیت کلیدی این محصول

قابل اجرا

یکی از مزیت های این دوره این است که مباثحثی که در این دوره مطرح شده است به راحتی قابل انجام می باشد. 

دسترسی آسان

این دوره به گونه ای تهیه شده که شما به سادگی به فایل ها و مباحث دسترسی داشته باشید، همچنین من از اینکه مباحث را پیچیده بیان کنم، متنفرم. من از سادگی خوشم می آید. قدرت در سادگی است. مباحثی که مطرح می کنم به سادگی قابل فهم بوده و می توانید آن را در زندگی خود اجرا کنید. 

نتیجه سریع

من می دانم نداشتن اعتماد به نفس و عزت نفس چقدر زجرآور می باشد. اگر شما تمام ثروت عالم را داشته باشید ولی از عزت نفس خوبی برخوردار نباشید، زندگی برایتان جهنم است. دوست دارید خودتان را در یک جایی حبس کنید. نمی توانید از تمام ظرفیت خود در زندگی استفاده کنید. همیشه احساس حقارت و کمبود در زندگی دارید. اما با این دوره به دلیل بیان نکات کاربردی و پرهیز از مباحث زاید و طولانی مدت و همچنین استفاده از سیستم قدم به قدم در این دوره شما به راحتی می توانید حداکثر در ده گام (قدم ) به هدف خود برسید. 

مخاطبان این دوره:

اگه این محصول را تهیه کنم چی میشه؟

همه ما به دنبال شادی و آرامش و در صلح بودن با خود هستیم. اگر سخت کار می کنیم که پول بیشتری به دست بیاوریم در نهایت به دنبال لذت بردن و شادی هستیم. می خواهیم زندگی آرامی داشته باشیم. اما همه ما در زندگی با شرایطی مواجه شده ایم که علیرغم تلاش و کوششی که می کنیم اما به احساس رضایت از خود نمی رسیم. به خودمان باور نداریم. 

فکر می کنیم فرد ضعیف و سست اراده ای هستیم. به راحتی می شکنیم. 

اما خبر خوب این است که اعتماد به نفس و عزت نفس اکتسابی است. همه افرادی که اعتماد به نفس عالی دارند، یک روز از نداشتن آن زجر می کشیده اند. اما با آموزش و تمرین به جایگاه بالایی از عزت نفس و اعتماد به نفس رسیده اند. 

ما همه از کودکی اعتماد به نفس خوبی داشته ایم، اما به خاطر والدین، محیط فرهنگی و مدرسه، این اعتماد به نفس و عزت نفس لگدکوب و له شده است. باید آن را بازسازی کرد. 

در این دوره شما می توانید با قدم های مشخص، به سمت بازسازی این مسئله رفته و عزت نفس از بین رفته خود را بازیابی و ترمیم کنید. 

این محصول پیشنیازی هم داره؟

خوشبختانه خیر!

تو نیازی به دانستن مطلب یا تخصصی نداری. نیازی نیست در وضعیت خاص روحی باشی.

مثلا از تو انتظار ندارم که آرامش داشته باشی. تمرکز داشته باشی. فقط می خواهم با کسی بحث نکنی. راجع به این دوره با کسی صحبت نکنی.

فقط به فایل های صوتی که در این دوره قرار دادم را گوش کن و با عمل کردن به تکنیک جادویی به آرامش برس. 

فقط می خواهم که تمرین ها را انجام بدی. همین.

چطوری می تونم از این دوره به خوبی استفاده کنم؟

اول – در مورد این دوره با هیچ کس صحبت نکنی. 

دوم – فقط همین کاری که بهت می گم را انجام بدهی. 

سوم- درد دل کردن را فعلا کنار بگذاری.

چهارم- یکی دو ماه وقت بزاری و حدود دو سه ساعتی برای این موضوع وقت اختصاص بدهی. 

فکر نکنم از پس اینها بر نیایی. به راحتی می توانی اینها را انجام بدهی. 

اگه این محصول را تهیه نکنم چی میشه؟

هیچ اتفاقی نمی افتد.

مطمئن باش اگر این دوره را تهیه نکنی، هیچ اتفاقی نمی افتد. اما اگر اقدام کنی و برای خودت ارزش قائل شوی، قطعاً یک اتفاق بزرگ در زندگی ات می افتد. 

یک صحبت جالبی بود که به صورت طنز بود. کسی می گفت ” من هر روز به خاطر نداشتن پول چقدر ضرر می کنم”” . در اصل این را به صورت طنز بیان می کرد، اما در واقع این مسئله درست است. تو به خاطر نداشتن عزت نفس و اعتماد به نفس روزانه چقدر ضرر می کنی. در روابطت هیچگاه به جایگاه شایسته ای نرسیده ای. دیگران برای تو جایگاه ویژه ای قائل نیستند. 

در محیط خانه یا سرکار جایگاه ویژه و قابل احترامی که در خور تو باشد نداری. 

چقدر استعداد و توانمندی داری که به خاطر نداشتن عزت نفس و اعتماد به نفس خاک می خورند. و از همه مهمتر زمانی هست که به هدر می رود.

تو شایسته بهترین ها هستی، اما به خاطر نداشتن عزت نفس، نه از داشته هایت لذت می بری، نه به جایگاهی که شایسته آن هستی می رسی. 

حداقل امکانات و شرایط لازم برای تهیه این دوره

تنها چیزی که احتیاج داری وسیله ای هست که بتوانی فایل های صوتی که برایت گذاشته ام را گوش بدهی. می توانی با هندزفری گوش بدی یا با اسپیکر. هر طور که راحتی. تامام. 

آیا این محصول آپدیت خواهد شد؟

صد در صد. این محصول مثل بقیه محصولات آپدیت خواهد شد. تازه اینکه اگر سئوال داشتی می توانی از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشی. 

با تهیه این محصول چه چیزی دریافت می کنم؟

فایل های صوتی

من در ابتدا تعدادی فایل صوتی که راهنمای استفاده از این دوره هستند را در اختیارت قرار می دهم و برایت توضیح می دهم که چطوری از این دوره استفاده کنی. 

نظر برخی از تهیه کنندگان این دوره

برخی از مطالب و عناوین این آموزش

1

ساختار و شکل سخنرانی 

قسمتی از فیلم این محصول

پخش ویدیو

مدرس دوره:

گارانتی بازگشت وجه

وقتی افراد می خواهند تغییر کنند، ذهنشان مقاومت می کند. چون ذهن می خواهد به تو آسیبی نرسد. چون هر تغییر از نظر ذهن یعنی آسیب. بنابراین شروع به گفتن حرف هایی می کند و بذر شک و دودلی را در دلت می کارد. بنابراین برای اینکه با خیال راحت و بدون دغدغه این دوره را طی کنی و از آنجایی که من به این دوره اعتماد کامل دارم، این دوره مثل بقیه دوره هایم شامل گرانتی بازگشت به صورت کامل یعنی صد در صد هست. تو تا یک سال! درسته تا یک سال فرصت داری اگر به هر دلیلی از این دوره خوشت نیامد به من پیام بدهی و من وجهی که پرداخت کرده ای را به تو باز می گردانم. اما مطمئن هستم به قدری از تأثیرات و معجزاتی که این دوره برایت به وجود می آورد شگفت زده خواهی شد که بقیه دوره ها را نیز تهیه می کنی. 

شرط بازگشت وجه

هیچ شرطی ندارد! مهم شما هستید. اگر به هر دلیلی از این محصول رضایت نداشتید می توانید با ما تماس بگیرید و بدون هیچ گونه توضیحی وجه پرداختی شما عودت داده می شود. 

 

آیا می تونم با دیدن این دوره پول دربیارم؟

یکی از مزیت های خوبی که هر دوره آموزشی داره اینه که حداقل کلی اطلاعات خودتو در اون حوزه افزایش می دی و میبینی که چقدر در اطرافت فرصت برای آموزش دانسته هات داری. مطالبی که من برات گفتم از بهترین و کاربردی ترین مطالب آموزشی روز دنیاست و برای محیط فرهنگی کشورمون بومی شده. می تونی به راحتی مطالبی که مدنظرت هست را گلچین کنی  و برای خودت کلاس های حضوری و آنلاین برگزار کنی. حتماً می دونی که یکی از زمینه های کاری پردرآمد در دنیا بحث آموزشه. چون امکانات کمی نیاز داره و سرمایه اولیه زیادی هم نمی خاد. فقط کافیه دانشت و ببری بالا. 

 

قیمت این دوره گران نیست؟

مبلغ این دوره نسبت به تغییری که در زندگی ات ایجاد می کند بسیار ناچیز است. چقدر انرژی داری صرف می کنی که بتونی به حداقل احساس خوب برسی. همه کاری می کنی که احساسات خوب باشه. مگه میشه بدون احساس خوب زندگی کرد. توی کاخ هم باشی اگه احساست خوب نباشه اونجا با زندان چه فرقی برات داره. همه جا برات جهنمه. ما توی زندگی هر هزینه ای که می کنیم برای رسیدن به احساس خوب هست. اگه یک کادو می خری و هزینه اش را می دی به خاطر ایجاد یک حس خوبه. 

آیا می توانم پشتیبان هم داشته باشم؟​

بله، قطعاً.

البته باید بگویم که این دوره به گونه ای طراحی شده است که شما به راحتی می توانید آنها را به صورت قدم به قدم انجام دهید. اما اگر دوست دارید یک پشتیبان هم داشته باشید که سئوالات خود را بپرسید و پیگیر وضعیت شما باشد، پشتیبانی این دوره را هم طراحی کرده ایم. 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید. 

اگر دوره را تهیه کرده اید، برای دیدن دوره و قدم های آن به لینک زیر مراجعه نمایید. 

مطالب مرتبط

دوره جذب همسر ایده آل

اگر قصد دارید با فرد مناسبی که دوست دارید ازدواج کنید و خود را به شانس نسپارید این دوره را تهیه کنید. در این دوره به...

  • 21 شهریور 01

دوره رهایی از خیانت

یکی از مشکلات دردناک و رایجی که متاسفانه در زندگی ممکن است با آن مواجه شویم موضوع خیانت می باشد. راه کاری که برای...

  • 21 شهریور 01

دوره رهایی از افسردگی

بی تردید یکی از مشکلاتی که در جوامع امروزی مشاهده می شود مشکل افسردگی می باشد که دلایل زیادی برای به وجود آمدن آن...

  • 8 شهریور 01

خواهشمندیم برای فرستادن دیدگاه، وارد ناحیه کاربری خود شوید.

پر بازدیدترین‌ها

نوشته‌ای برای نمایش پیدا نشد

مطالب تصادفی

چطوری سر صحبت را باز کنم؟

  • تاریخ ثبت: 3 خرداد 00