دوره رهایی از افسردگی

  • بدون دیدگاه

بی تردید یکی از مشکلاتی که در جوامع امروزی مشاهده می شود مشکل افسردگی می باشد که دلایل زیادی برای به وجود آمدن آن وجود دارد. اما در این دوره بی نظیر به شما خواهم گفت که به چه طریقی می توانید بر این مسئله غلبه کنید و یک زندگی شاد و با نشاطی داشته باشید. 

در یک نگاه

توضیحات:

شما با این محصول می توانید:

سه مزیت کلیدی این محصول

قابل اجرا

یکی از مزیت های این دوره این است که شما به راحتی می توانید قدم های این دوره را بردارید. می دانم که شما کاملاً بی انگیزه هستید ولی روش هایی که ما دراین دوره در نظر گرفته ایم را شما به سادگی می توانید انجام دهید و به نتیجه برسید. 

گام به گام

یکی از مزیت های این دوره این است که شما به راحتی می دانید در هر قدم باید چکار انجام دهید. مثلا در این مرحله در قدم اول فقط باید تمرین هایی را انجام دهیم و در انتها می دانید که چه موقع به قدم بعدی بروید.

رشد سریع

سال های زیادی را من به دنبال یافتن روش های مختلفی برای خلاص شدن از حس غم و ناراحتی سپری کردم. روش های قدرتمند CBT را امتحان کردم. سال ها وقتم در این حوزه تلف شد. تا اینکه به یکی از روش های فوق العاده و تکنیک های بی نظیر رسیدم که در این دوره به آن می پردازیم که شما در کمترین زمان از شر احساس غم و ناراحتی و افسردگی خلاص شوید. 

مخاطبان این دوره:

اگه این محصول را تهیه کنم چی میشه؟

می توانم بگویم اگر کارهایی که بهت می گویم را انجام دهی صد در صد به نتیجه خواهی رسید. چون صدها نفر از این تکنیک و روش رفته اند و به نتیجه رسیده اند. 

قطعاً و یقیناً تو هم به نتیجه می رسی.

البته باید به شما بگویم که اگر افسردگی ریشه در مسائل ژنتیک دارد، احتمالا این روش موثر نباشد و باید حتما به درمان ها بالینی روی بیاوری. اما اگر به دلیل بحران هایی که در زندگی تجربه کرده ای الان دچار افسردگی شده ای، این روش ها و تکنیک هایی که در این دوره به آنها پرداخته ایم حتما برایت کارساز خواهد بود. 

سادگی انجام این روش ها به گونه ای هست که تو نیاز به درک عمیق از موضوعات روانشناسی یا تحصیلات دانشگاهی نداشته و در هر سطح از دانش باشی می توانی آنها را انجام بدهی. 

ما در این محصول به سراغ مشکلات و غم هایی که در زندگی تجربه می کنی می رویم و آنها را برای همیشه از وجودت خارج می کنیم. 

این محصول پیشنیازی هم داره؟

خوشبختانه خیر!

تو نیازی به دانستن مطلب یا تخصصی نداری. نیازی نیست در وضعیت خاص روحی باشی.

مثلا از تو انتظار ندارم که آرامش داشته باشی. تمرکز داشته باشی. فقط می خواهم با کسی بحث نکنی. راجع به این دوره با کسی صحبت نکنی.

فقط تمرین هایی که اون هم تعدادی فایل صوتی هست را گوش بدهی. 

فقط می خواهم که تمرین ها را انجام بدی. همین.

چطوری می تونم از این دوره به خوبی استفاده کنم؟

اول – در مورد این دوره با هیچ کس صحبت نکنی. 

دوم – فقط همین کاری که بهت می گویم را انجام بدهی. 

سوم- درد دل کردن را فعلا کنار بگذاری.

چهارم- یکی دو ماه وقت بزاری و حدود دو سه ساعتی برای این موضوع وقت اختصاص بدهی. 

فکر نکنم از پس اینها بر نیایی. به راحتی می توانی اینها را انجام بدهی. 

اگه این محصول را تهیه نکنم چی میشه؟

هیچی! 

به همین زندگی کردن ادامه می دهی. فرصت های زیادی که پیش رو داری را از دست می دهی. 

از پیشرفت زندگی باز خواهی ماند.

کیفیت روابطت را از دست می دهی و به آنها صدمه می زنی.

به همسر و اطرافیانت به دلیل بی انگیزه بودن و افسردگی ات صدمه خواهی زد. 

به اعتماد به نفست بیشتر صدمه می زنی.

دوستان و اطرافیانت به مسیر رشدشان ادامه می دهند و تو فقط نظاره گر هستی. 

علاقه ای به حرکت به سمت اهدافت را نخواهی داشت. 

از زندگی کردن لذت نمی بری. 

نمی توانی به معنای واقعی شاد و از ته دل بخندی.

احساس ضعف و شکست می کنی. 

مدام افکار ناراحت کننده می آید.

حس می کنی این احساسات و افکار مزاحم مثل بندهایی هستند که به دست و پای تو بسته شده اند. 

حداقل امکانات و شرایط لازم برای تهیه این دوره

تنها چیزی که احتیاج داری وسیله ای هست که بتوانی فایل های صوتی که برایت گذاشته ام را گوش بدهی. می توانی با هندزفری گوش بدی یا با اسپیکر. هر طور که راحتی. تامام. 

آیا این محصول آپدیت خواهد شد؟

صد در صد. این محصول مثل بقیه محصولات آپدیت خواهد شد. تازه اینکه اگر سئوال داشتی می توانی از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشی. 

با تهیه این محصول چه چیزی دریافت می کنم؟

فایل های صوتی مقدمه

من در ابتدا تعدادی فایل صوتی که راهنمای استفاده از این دوره هستند را در اختیارت قرار می دهم و برایت توضیح می دهم که چطوری از این دوره استفاده کنی. 

فایل های صوتی هر روزه

در هر گام هم تعدادی فایل صوتی قرار دادم که باید گوش بدهی. بعضی از آنها هر روز هست برخی چند روز یک بار. و توضیحات کامل برای هر مرحله. البته می توانی این فایل ها را نیز دانلود کرده و از آنها استفاده کنی. 

نظر برخی از تهیه کنندگان این دوره

برخی از مطالب و عناوین این آموزش

1

ساختار و شکل سخنرانی 

قسمتی از فیلم این محصول

پخش ویدیو

مدرس دوره:

گارانتی بازگشت وجه

وقتی افراد می خواهند تغییر کنند، ذهنشان مقاومت می کند. چون ذهن می خواهد به تو آسیبی نرسد. چون هر تغییر از نظر ذهن یعنی آسیب. بنابراین شروع به گفتن حرف هایی می کند و بذر شک و دودلی را در دلت می کارد. بنابراین برای اینکه با خیال راحت و بدون دغدغه این دوره را طی کنی و از آنجایی که من به این دوره اعتماد کامل دارم، این دوره مثل بقیه دوره هایم شامل گرانتی بازگشت به صورت کامل یعنی صد در صد هست. تو تا یک سال! درسته تا یک سال فرصت داری اگر به هر دلیلی از این دوره خوشت نیامد به من پیام بدهی و من وجهی که پرداخت کرده ای را به تو باز می گردانم. اما مطمئن هستم به قدری از تأثیرات و معجزاتی که این دوره برایت به وجود می آورد شگفت زده خواهی شد که بقیه دوره ها را نیز تهیه می کنی. 

شرط بازگشت وجه

هیچ شرطی ندارد! مهم شما هستید. اگر به هر دلیلی از این محصول رضایت نداشتید می توانید با ما تماس بگیرید و بدون هیچ گونه توضیحی وجه پرداختی شما عودت داده می شود. 

 

آیا می تونم با دیدن این دوره پول دربیارم؟

یکی از مزیت های خوبی که هر دوره آموزشی داره اینه که حداقل کلی اطلاعات خودتو در اون حوزه افزایش می دی و میبینی که چقدر در اطرافت فرصت برای آموزش دانسته هات داری. مطالبی که من برات گفتم از بهترین و کاربردی ترین مطالب آموزشی روز دنیاست و برای محیط فرهنگی کشورمون بومی شده. می تونی به راحتی مطالبی که مدنظرت هست را گلچین کنی  و برای خودت کلاس های حضوری و آنلاین برگزار کنی. حتماً می دونی که یکی از زمینه های کاری پردرآمد در دنیا بحث آموزشه. چون امکانات کمی نیاز داره و سرمایه اولیه زیادی هم نمی خاد. فقط کافیه دانشت و ببری بالا. 

 

قیمت این دوره گران نیست؟

مبلغ این دوره نسبت به تغییری که در زندگی ات ایجاد می کند بسیار ناچیز است. فقط تصور کن هزینه هایی که بابت درمان و ویزیت دکتر و قرص و دوا می پردازی چقدر می باشد.خسارتی که هر روز بابت بی انگیزگی و بی حالی تحمل می کنی. صدمه ای که به جسم، روحت وارد می شود. لطمه ای که به روابطتت می زنی و آزاری که به عزیزانت وارد می شود که تو را در این وضعیت می بینند. قطعا می توانی درک کنی که این دوره اصلا هم گران نیست. 

شاید بعداً تهیه کنم...

اگه با تمام توضیحاتی که ارائه کردم بازم قانع نشدی، اشکالی نداره. فکر کنم هنوز کلی انرژی برای تحمل کردن حس غم و افسردگی داری. برایت آرزوی موفقیت دارم. 

آیا می توانم پشتیبان هم داشته باشم؟

بله، قطعاً.

البته باید بگویم که این دوره به گونه ای طراحی شده است که شما به راحتی می توانید آنها را به صورت قدم به قدم انجام دهید. اما اگر دوست دارید یک پشتیبان هم داشته باشید که سئوالات خود را بپرسید و پیگیر وضعیت شما باشد، پشتیبانی این دوره را هم طراحی کرده ایم. 

برای مشاهده اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید. 

اگر دوره را تهیه کرده اید، برای دیدن دوره و قدم های آن به لینک زیر مراجعه نمایید. 

مطالب مرتبط

دوره پاکسازی ضمیر ناخودآگاه

در این قسمت یکی از پایه ای ترین دوره هایی که می تواند به شما کمک کند که یک پاکسازی اساسی صورت دهید و تمام داده ها و...

  • 8 شهریور 01

دوره جذب همسر ایده آل

اگر قصد دارید با فرد مناسبی که دوست دارید ازدواج کنید و خود را به شانس نسپارید این دوره را تهیه کنید. در این دوره به...

  • 21 شهریور 01

دوره رهایی از خیانت

یکی از مشکلات دردناک و رایجی که متاسفانه در زندگی ممکن است با آن مواجه شویم موضوع خیانت می باشد. راه کاری که برای...

  • 21 شهریور 01

خواهشمندیم برای فرستادن دیدگاه، وارد ناحیه کاربری خود شوید.

پر بازدیدترین‌ها

نوشته‌ای برای نمایش پیدا نشد

مطالب تصادفی

سبک جذاب در سخنرانی

  • تاریخ ثبت: 29 خرداد 01

دوره جذب همسر ایده آل

  • تاریخ ثبت: 21 شهریور 01